

| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Tray |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 27 MHz |
| Frequency Stability | 50 ppm |
| Frequency Tolerance | 10 ppm |
| Load Capacitance | 20 pF |
| Drive Level | 200 µW |
| Operating Mode | Fundamental |
Stock: 606
Distributors
pcbx
Unit Price$0.25325
Ext.Price$0.25325
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.25325 | $0.25325 |
| 10 | $0.22515 | $2.25150 |
| 50 | $0.20016 | $10.00800 |
| 100 | $0.17953 | $17.95300 |
| 500 | $0.16103 | $80.51500 |
| 1000 | $0.14443 | $144.43000 |
| 3000 | $0.13449 | $403.47000 |
| 5000 | $0.12524 | $626.20000 |
